Ile kosztuje czyszczenie auta? Z Concept Master Cleaner+ będzie znacznie taniej!

Ile kosztuje czyszczenie auta? Z Concept Master Cleaner+ będzie znacznie taniej!

Regularne czyszczenie pojazdu ma kluczowe znaczenie w kontekście przedłużenia jego przydatności. Dzięki temu prostemu zabiegowi zmniejszamy ryzyko uszkodzeń karoserii i usuwamy zabrudzenia, które mogą psuć estetykę i komfort jazdy. Rzadsze mycie samochodu może powodować późniejsze problemy z czyszczeniem nagromadzonych nieczystości. Warto więc regularnie czyścić pojazd wewnątrz i na zewnątrz, co z odpowiednim detergentem nie będzie dla nas dużym wydatkiem…

Od czego zależą koszty czyszczenia samochodu?

Wielu z nas do czyszczenia samochodu wykorzystuje profesjonalną myjnię. W takim przypadku wartość usługi będzie związana ze stopniem zanieczyszczenia auta oraz skalą czyszczenia. Gdy chcemy jedynie odświeżyć powierzchnię karoserii cena będzie niższa. Z kolei gruntowne odświeżenie powierzchni lakieru, czy tapicerki wewnętrznej wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Jeśli decydujemy się na profesjonalne mycie auta w domowych warunkach, musimy liczyć się przede wszystkim z wydatkiem na środki czyszczące i przydatne akcesoria. Na powierzchni pojazdu możemy znaleźć różne typy zabrudzeń: począwszy od prostych do usunięcia śladów po soli pośniegowej czy błota, kończąc na najtrudniejszych plamach po substancjach ropopochodnych. Aby je usunąć, można zastosować szereg detergentów, lub postawić na jeden, skoncentrowany produkt, który poradzi sobie z każdym zabrudzeniem…

Concept Master Cleaner+ środek o uniwersalnym zastosowaniu

To produkt, który zdobył uznanie wśród lakierników i użytkowników prywatnych. Multifunkcyjny koncentrat świetnie sprawdzi się do czyszczenia powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych w samochodzie. Detergent po odpowiednim rozcieńczeniu ma uniwersalny charakter, niezależnie od typu zastosowanego tworzywa czy powierzchni.

Concept Master Cleaner+ świetnie usuwa zabrudzenia z różnych powierzchni, takich jak:

  • zamknięcia drzwi,
  • tapicerka,
  • dywaniki wewnętrzne i siedzenia,
  • listwy czołowe,
  • lakier karoserii,
  • komora silnika.

Koncentrat umożliwia ręczną lub maszynową aplikację. Świetnie usuwa zabłocenia, plamy z substancji organicznych i nieorganicznych, a także osad drogowy i inne nieczystości. Zobacz Concept Master Cleaner+ w akcji!

Środek idealny do każdej powierzchni

Concept Master Cleaner+ doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami na twardych i miękkich powierzchniach. Świetnie nadaje się również do odświeżania wyglądu kół, obszarów pod maską oraz dachów pojazdów typu kabriolet.

To produkt, który wystarczy rozcieńczyć w odpowiedniej proporcji z wodą i zastosować na dowolny typ powierzchni. Przy właściwym wykorzystaniu, koncentrat szybko usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając samochód w idealnym stanie. To silny preparat, który ułatwi usunięcie trudnych osadów olejowych i smarów, a jednocześnie nie wpłynie negatywnie na strukturę czyszczonego elementu.