Marki - Producenci z branży lakierniczej

Aby zapewnić najwyższą jakość i dogodną cenę oferowanych przez nas produktów współpracujemy bezpośrednio z wiodącymi producentami z branży lakierniczej.

Koncern AkzoNobel oferuje systemy mieszalnicze lakierów bazowych oraz akrylowych pod markami Sikkens, Lesonal, Dynacoat i Wanda. W ofercie znajduje się również bogaty wybór dedykowanych produktów takich jak szpachle, podkłady, lakiery bezbarwne, rozcieńczalniki oraz utwardzacze.

W ofercie M&ST znajdują się systemy mieszalnicze lakierów bazowych oraz akrylowych firmy Axalta sprzedawane pod markami Cromax Pro, Centari oraz PercoTop. W ofercie znajduje się również bogaty wybór dedykowanych produktów takich jak szpachle, podkłady, lakiery bezbarwne, rozcieńczalniki oraz utwardzacze.

Concept Chemicals & Coatings to wiodący, brytyjski producent profesjonalnej chemii samochodowej i kosmetyków używanych w warsztatach blacharsko lakierniczych, myjniach oraz studiach auto detailingu. Oferowany pod marką Surf-ACE najnowszej generacji system polerski od Concept Chemicals & Coatings pozwala na skuteczne usuwanie defektów na lakierach samochodowych, przemysłowych i do frontów meblowych. System świetnie sprawdza się również przy polerowaniu żelkotów stosowanych do produkcji łodzi i jachtów.

Evercoat to amerykański producent innowacyjnych szpachli, wypełniaczy i podkładów używanych do napraw renowacyjnych w przemyśle samochodowym i stoczniowym. Są to najpopularniejsze tego typu produkty w USA. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesów produkcyjnych i technologicznych produkty marki Evercoat zdobywają uznanie Klientów na całym świecie, również w Polsce.

Flexipads to wiodący na świecie, brytyjski producent materiałów eksploatacyjnych do elektronarzędzi. Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w procesach szlifowania i polerowania wielu rodzajów powierzchni. Różnego rodzaju podkładki, gąbki i futra polerskie oraz mikrofibry są wyjątkowo cenione przez specjalistów zajmujących się polerowaniem w warsztatach samochodowych i studiach auto detailingu.

Marka FlexiWood to specjalistyczne, 2-komponentowe, poliestrowe szpachle do drewna. Produkty cechują się szybkością utwardzania, łatwością obróbki, elastycznością oraz niezwykłą trwałością przy zachowaniu prawie zerowej kurczliwości. Oferowane szpachle dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Firma IMPA to wiodący włoski producent specjalistycznych, 2-komponentowych, poliestrowych szpachli do drewna Plastuk. W swojej ofercie posiada również szeroki asortyment produktów lakierniczych do renowacji samochodów, które dzięki swojej wysokiej jakości i przystępnej cenie na stałe zadomowiły się na polskim rynku.

MAKRA_Logo

MAKRA

Firma MAKRA to niemiecki producent najwyższej jakości mas klejąco-uszczelniających, klejów do szyb, smarów, zmywaczy oraz środków antykorozyjnych do zabezpieczania podwozi samochodowych i profili zamkniętych. Ciągła dbałość o zadowolenie Klientów zaowocowała przyznaniem firmie MAKRA znaku jakości TÜV. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz ciągły wzrost sprzedaży spowodowały, że firma MAKRA jest zaliczana do grona liderów branży chemii samochodowej i przemysłowej.

norton-marki

Norton

Firma Norton, będąca częścią koncernu Saint-Gobain, to światowy lider w produkcji materiałów ściernych. Od ponad 135 lat oferuje najobszerniejszy portfel rozwiązań w obszarze szlifowania, przecinania, wygładzania, wykańczania i polerowania. Oferowane produkty znakomicie sprawdzają się w różnorodnych aplikacjach na różnych typach materiałów stosowanych w wielu segmentach przemysłu co zapewnia najwyższy stosunek wydajności do oszczędności kosztów.

SATA

Firma SATA wyznacza nowe standardy w zakresie pistoletów lakierniczych, filtrów sprężonego powietrza oraz systemów ochrony dróg oddechowych. Poprzez ścisłą współpracę z lakiernikami pracującymi w warsztatach i przemyśle, jak również z działami rozwoju oraz aplikacji przodujących producentów lakierów, wytwarza produkty o najwyższej wartości użytkowej. Jakość firmy SATA jest znanym terminem wśród lakierników: ponieważ niezawodność, wytrzymałość oraz ergonomia produktów są w firmie SATA czymś oczywistym. W Niemczech oraz w wielu innych krajach świata firma SATA jest wiodącym producentem pistoletów lakierniczych.

Logo_Sata
sontara-marki

Sontara

Firma Sontara jest wiodącym producentem specjalistycznych, nietkanych czyściw bezpyłowych oraz antystatycznych znajdujących szerokie zastosowanie w wielu branżach, również w lakiernictwie samochodowym. Zaawansowane procesy produkcyjne sprawiają, że oferowane produkty charakteryzują się niezwykłą odpornością mechaniczną i absorpcją.

Sotro

Marka Sotro to wysokiej jakości materiały uzupełniające stosowane w branży lakierniczej. W ofercie znajdują się poliuretanowe masy klejąco-uszczelniające, taśmy maskujące, materiały ścierne, uniwersalne rozcieńczalniki i utwardzacze akrylowe, zmywacze. Produkty Sotro cechuje bardzo dobra relacja jakości do ceny.

sotro-marki

Vernici Caldart to najwyższej jakości produkty do lakiernictwa przemysłowego. Oferta obejmuje wszechstronny, rozcieńczalnikowy system mieszalniczy Colortech, który wykorzystując wiele rodzajów żywic może być stosowany na różne podłoża. Będąc jednym z wiodących producentów lakierów przemysłowych we Włoszech firma specjalizuje się w systemach do lakierowania szkła i opakowań z tworzyw sztucznych do kosmetyków oraz w powłokach typu „Soft Touch”. Vernici Caldart oferuje również wysokiej jakości podkłady i lakiery bezbarwne do renowacji samochodów.

Westchem

Z dumą przedstawiamy Państwu markę Westchem. Wykorzystując ponad 35-letnie doświadczenie oraz rozległe kontakty z największymi, europejskimi producentami w branży firma M&ST zebrała pod jednym szyldem produkty lakiernicze niezbędne na każdym etapie renowacji pojazdów.
Westchem to różnego rodzaju szpachle, podkłady, lakiery bezbarwne, utwardzacze, rozcieńczalniki oraz wiele innych. Wszystko produkowane z najwyższej jakości europejskich surowców, z wykorzystaniem najnowszych technologii i w przystępnej cenie.

Marki