AkzoNobel

Firma AkzoNobel to holenderskie przedsiębiorstwo założone dwieście lat temu, produkujące cenione na całym świecie farby i lakiery, zarówno do zastosowań przemysłowych jak i warsztatowych.

Marki

AkzoNobel to firma z pasją do lakiernictwa. Od 1792 roku jest ekspertem w produkcji farb i lakierów, kreującym standardy w kolorze i ochronie powierzchni. Portfolio firmy zawiera światowej klasy marki, takie jak Sikkens, Lesonal, Dynacoat czy Wanda – które cieszą się zaufaniem Klientów na całym świecie. Firma z siedzibą główną w Holandii działa w ponad 150 krajach, zatrudnia około 35 000 pracowników, którzy z pasją dostarczają wysokiej jakości produkty i usługi, zgodnie z oczekiwaniem naszych Klientów.

Koncern AkzoNobel w Polsce działa od ponad 20 lat i zatrudnia powyżej 800 pracowników. Na rynku lokalnym oferuje specjalistyczne powłoki lakiernicze wykorzystywane między innymi w branży napraw powypadkowych.

M&ST jest oficjalnym dystrybutorem produktów AkzoNobel do lakiernictwa samochodowego w Polsce.

Dynacoat

Produkty Dynacoat są dowodem profesjonalnego podejścia do lakiernictwa – solidne rozwiązania i ceniona na rynku wartość. Nasza pełna, a jednocześnie ekonomiczna, gama łatwych w użyciu produktów sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju naprawy – począwszy od drobnej naprawy po pełne przelakierowanie. Jesteśmy graczem zespołowym, który pracuje z Tobą aby osiągnąć optymalne wyniki. Dzięki naszym zaawansowanym systemom mieszalnikowym oraz najnowszym narzędziom doboru koloru, z marką Dynacoat masz pewność odpowiedniego dopasowania kolorystycznego za każdym razem. Globalna pozycja lidera w zakresie zaawansowanego wyszukiwania koloru oraz najnowszych technologii zapewnia najwyższą jakość pracy.

AkzoNobel

Lesonal

Marka Lesonal kontynuuje długą tradycję dostarczania na rynek zaawansowanych lakierów o niezwykle trwałych kolorach, które spełniają najwyższe standardy jakości. Oferowany przez nas system rozcieńczalnikowych lakierów bazowych Lesonal SB gwarantuje doskonały efekt końcowy oraz wyjątkową dokładność kolorystyczną.

Lesonal

Sikkens

Sikkens to marka klasy premium koncernu AkzoNobel. Szukając produktów lakierniczych najwyższej jakości, profesjonalne warsztaty blacharsko-lakiernicze z całego świata wybierają rozwiązania Sikkens. Firma Sikkens została założona w 1792 roku, całe stulecie przed powstaniem pierwszego pojazdu mechanicznego i od początku była na czele postępu technologicznego. Obecnie jest jedną z wiodących na świecie marek oferujących lakiery do renowacji. Produkty marki Sikkens są używane w ponad stu krajach. Wieloletnie doświadczenie w zakresie opracowywania innowacyjnych produktów, dbania o zróżnicowany rozwój i rozwiązań do doboru koloru sprawia, że oferta Sikkens jest jedną z najlepszych na rynku.

sikkens

Wanda

Wanda to znana marka materiałów do renowacji powłok lakierniczych, której historia i reputacja trwa już od ponad 80 lat. Kompletny i kompaktowy system Wanda zawiera wszystkie potrzebne elementy gwarantujące łatwość przechowywania i zarządzania. Nasze produkty są łatwe w użyciu i zapewniają jakość AkzoNobel. Dodatkowo, będący częścią oferty, system wodorozcieńczalnych lakierów bazowych Wanda WB gwarantuje niskie koszty eksploatacji, świetną siłę krycia oraz kolorystykę przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami Unii Europejskiej.

wanda