Flexipads

Flexipads jest producentem szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych do elektronarzędzi oraz artykułów do kosmetyki samochodowej, zwłaszcza pierwszorzędnych materiałów polerskich i przyborów szlifierskich.

flexipads-marki

Firma Flexipads powstała w 1974 roku w południowo-zachodniej części Anglii. Jej założycielem był Brian Jeans, który pracował wówczas dla niemieckiego producenta narzędzi elektrycznych. Przez następne dwie dekady, w oparciu o długoletnie doświadczenie rynkowe, została opracowana oferta produktowa wysoko wydajnych materiałów eksploatacyjnych, wykorzystywanych w przemyśle ogólnym oraz w branży motoryzacyjnej.

W dniu dzisiejszym firma Flexipads jest obecna w 45 krajach na świecie i jest postrzegana jako wiodący producent profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych do elektronarzędzi. Inwestując około 2,5% swojego obrotu w Dział Badawczo-Rozwojowy Flexipads jest właścicielem wielu patentów. Pozwala to firmie oferować profesjonalne rozwiązania w zakresie akcesoriów spełniających wymagania specjalistów odnośnie wysokiej wydajności i bezpieczeństwa pracy.

Firma M&ST jest oficjalnym dystrybutorem produktów Flexipads w Polsce.