IMPA

Przedsiębiorstwo IMPA to jeden z najważniejszych włoskich producentów farb i lakierów, którego działalność ukierunkowana jest na dostarczanie specjalistycznych produktów gotowych do zastosowania w nawet najbardziej wymagających warunkach.

impa-marki

Włoska firma IMPA rozpoczęła produkcję w 1962 roku w S. Pietro di Feletto, w małym miasteczku w pobliżu Conegliano, dzięki twórczej intuicji i przedsiębiorczości jej założyciela Annuto Zanardo. IMPA dzisiaj jest nowoczesną firmą zaliczaną do grona wiodących włoskich producentów w branży farb i lakierów. Nacisk  na jakość oferowanych produktów odzwierciedla filozofię firmy IMPA, która przekłada się na każdy aspekt budowania relacji biznesowych z Klientami.

IMPA ciągle inwestuje w rozwój nowych technologii, materiałów i usprawnianie procesów produkcyjnych dzięki czemu oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz dbałością o ochronę środowiska naturalnego.

Dzięki nabytemu w ciągu lat doświadczeniu IMPA podzieliła swoją strukturę na dwa działy: Budownictwo i przemysł oraz Produkty do napraw lakierniczych.

Taki funkcjonalny podział jest wyraźnym odbiciem misji spółki skupionej na dostarczaniu wyspecjalizowanych produktów i usług przy zachowaniu globalnego podejścia do rynku.

IMPA jest jednym z wiodących w Europie producentów specjalistycznych szpachli, w tym na przykład szpachli odpornych na wysokie temperatury, do powierzchni stalowych, galwanizowanych, aluminiowych, do napraw tworzyw sztucznych oraz do drewna.

Jednym z najbardziej znanych produktów IMPA jest, uznawany za nr 1 w Europie, lakier strukturalny na zderzaki Bumper Paint oraz specjalistyczne szpachle do drewna Plastuk.

M&ST jest wyłącznym importerem produktów firmy IMPA na terenie Polski.