Concept Chemicals & Coatings

Wykorzystujący najnowsze technologie Concept Chemicals & Coatings jest angielską firmą rozpoznawalną na całym świecie jako wiodąca marka profesjonalnych produktów czyszczących i detailingowych.

concept-marki

Firma Concept Chemicals & Coatings powstała w 1987 roku w Anglii. Dzięki dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i produktów o najwyższej jakości jest postrzegana jako wiodący w Europie producent kosmetyków, środków czyszczących i polerskich do zastosowania w przemyśle samochodowym oraz stoczniowym. Swoją pozycję firma zawdzięcza zaopatrywaniu Klientów w unikalne produkty pozwalające na uzyskanie profesjonalnych rezultatów przy ciągle zmieniających się materiałach stosowanych obecnie przez producentów samochodów na całym świecie. Polityka firmy jest oparta na programie ciągłego rozwoju technologicznego i tworzeniu produktów odpowiadających zmieniającym się realiom rynkowym. Realizując te założenia Concept Chemicals & Coatings, w przeciwieństwie do wielu innych firm konkurencyjnych, nie zleca produkcji do jednostek zewnętrznych. Firma posiadając własne linie produkcyjne oraz Dział Badawczo Rozwojowy jest w stanie korzystać z najnowszych osiągnięć w dziedzinie chemii i surowców zachowując jednocześnie niezależność i efektywność procesów produkcyjnych. Produkty Concept Chemicals & Coatings są oferowane pod 4 markami:

  • Concept to profesjonalne środki do czyszczenia i renowacji dedykowane dla warsztatów lakierniczych, myjni samochodowych, przemysłu ogólnego i auto detailingu.
  • Surf-ACE to najwyższej jakości systemy polerskie stosowane w przemyśle samochodowym, stoczniowym, meblarskim a nawet lotniczym.
  • Xpert-60 to specjalistyczne środki czyszczące, renowacyjne i kosmetyki dla entuzjastów oraz profesjonalistów auto detailingu.
  • Zirconite to zaawansowane powłoki ochronne, w tym najnowszej generacji powłoki polimerowe, kwarcowe i ceramiczne.

M&ST jest oficjalnym dystrybutorem wszystkich produktów marek Concept Chemicals & Coatings oraz wyłącznym importerem profesjonalnych systemów polerskich Surf-ACE na terenie Polski.

Concept

Concept to profesjonalne środki do czyszczenia i renowacji dedykowane dla warsztatów lakierniczych, myjni samochodowych, przemysłu ogólnego i auto detailingu. Zastosowanie najnowszych technologii z zakresu procesów chemicznych i produkcyjnych pozwoliło opracować bogatą ofertę innowacyjnych technologicznie produktów, których wysoka jakość i efektywność pracy jest wysoce ceniona przez profesjonalistów.

Concept logo bar horizontal

Surf-ACE

Surf-ACE to najwyższej jakości systemy polerskie stosowane w przemyśle samochodowym, stoczniowym, meblarskim a nawet lotniczym. W asortymencie znajdują się zarówno pasty matujące do przygotowania powierzchni przed lakierowaniem jak i różnego rodzaju mleczka polerskie oraz powłoki zabezpieczające. Dzięki wykorzystaniu specjalnego, mikro-precyzyjnego ścierniwa system polerski Surf-ACE zapewnia wyjątkową efektywność pracy.

Surf-ACE

Xpert-60

Xpert-60 to specjalistyczne środki czyszczące, renowacyjne i kosmetyki dla entuzjastów oraz profesjonalistów auto detailingu. Produkty z tej serii zostały specjalnie opracowane aby zapewnić profesjonalne rezultaty w szybki i łatwy sposób.

Xpert-60 logo

Zirconite

Zirconite to zaawansowane powłoki ochronne, w tym najnowszej generacji powłoki polimerowe, kwarcowe i ceramiczne. W ofercie znajdują się również preparaty do zabezpieczania powierzchni skórzanych i materiałowych. System ochronny Zirconite, w połączeniu z odpowiednio dobranymi produktami z serii Concept oraz Surf-ACE, oferuje kompleksowe rozwiązanie z zakresu pielęgnacji i zabezpieczenia powłoki lakierniczej każdego pojazdu.

zirconite-logo-plain