Dynacoat – niezwykła propozycja od AkzoNobel

Dynacoat - niezwykła propozycja od AkzoNobel

Uniwersalność produktów stosowanych w lakiernictwie samochodowym jest tym, czego poszukują specjaliści na całym świecie. Niezwykle cenna jest możliwość korzystania z produktów tej samej linii na każdym etapie naprawy, a także używania ich zarówno przy najdrobniejszych usterkach, jak i pełnym lakierowaniu.

Dynacoat od firmy AkzoNobel

Właśnie z chęci zapewnienia najwyższej jakości na każdym etapie prac zrodziła się wyjątkowa marka jednego z liderów w branży. Powstała w Holandii międzynarodowa firma czerpie z ponad 200 lat tradycji w wyznaczaniu trendów w produkcji wysokiej jakości farb oraz lakierów. Od ponad dwóch dekad oferuje także w Polsce specjalistyczne powłoki zabezpieczające powierzchnie i stosowane w powypadkowych naprawach pojazdów. Jako firma M&ST jesteśmy na polskim rynku oficjalnym dystrybutorem produktów AkzoNobel do lakiernictwa samochodowego.

Dynacoat na każdym etapie naprawy

To cała gama produktów lakierniczych idealnie dopasowanych do stosowania na każdym etapie naprawy i przy różnych stopniach uszkodzenia. Stanowi rozwiązanie tak dla precyzyjnej, punktowej renowacji uszkodzonych powierzchni, jak dla aplikacji całościowej przy większej naprawie. Powłoki Dynacoat pozwalają na najlepsze dobranie właściwego koloru do lakierowanej powierzchni. To dzięki zastosowaniu unikalnego systemu mieszalnikowego, a także nowoczesnym narzędziom doboru, powstałym dzięki zastosowaniu najnowszych zdobyczy nauki. W ten sposób uzyskujemy pewność właściwego dopasowania, tak ważną zwłaszcza przy naprawach polegających na lakierowaniu pojedynczych paneli.

Żywe kolory Dynacoat

Różnorodne pigmenty tworzą idealne dopasowanie kolorystyczne, dające najlepsze wyniki przy każdym lakierowaniu. Linia produktów od AkzoNobel pozwala na dokładne odwzorowanie oryginalnej powłoki. Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych na rynku cyfrowych narzędzi kolorystycznych, takich jak spektrofotometr Vision, karoseria nie zdradza żadnych widocznych oznak napraw po jej zakończeniu.

W niezwykle szerokiej gamie produktów oferujemy wśród wielu innych także najwyższej jakości szpachle, podkłady oraz niezawodne utwardzacze. Dynacoat to również gwarancja bardzo skutecznej ochrony przed zarysowaniami dzięki zaawansowanym technologicznie lakierom bezbarwnym. A wszystko to w atrakcyjnej cenie. Produkty jednego z liderów na rynku powłok lakierniczych stosowanych w naprawach powypadkowych stanowią bowiem idealne połączenie najwyższej jakości z atrakcyjną ceną.