Concept Chemicals & Coatings – co warto wiedzieć o tej firmie?

Concept Chemicals & Coatings - co warto wiedzieć o tej firmie?

Concept Chemicals & Coatings jest producentem profesjonalnych produktów czyszczących, kosmetyków oraz produktów polerskich. Stworzona w 1987 w Anglii jest obecnie rozpoznawalna w całej Europie i ceniona ze względu na wszechstronność zastosowań jej wyrobów w przemyśle samochodowym, a także stoczniowym i meblarskim. Cechą wyróżniającą tę markę jest też wyjątkowa skuteczność. Używając produktów Concept Chemicals & Coatings można w sposób profesjonalny zatroszczyć się o swój pojazd. Doskonale sprawdzają się w praktyce.

Produkty stosowane w warsztatach samochodowych

Są to wyroby linii “Concept” oraz system polerski marki „Surf-ACE”. W ich ramach możemy między innymi znaleźć preparaty dedykowane do renowacji karoserii pojazdów, jaką przeprowadza się w warsztatach lakierniczych. To także specjalistyczne środki czyszczące, jakie mogą być stosowane w myjniach samochodowych. Doskonale radzą one sobie nawet z mocnymi zabrudzeniami. Jak więc można zauważyć, są to produkty skuteczne, stosowane w profesjonalnych zakładach, w których można się zatroszczyć o wygląd swojego pojazdu.

Xpert-60 – linia dla specjalistów

Trudno o bardziej specjalistyczne wyroby niż te, które zostały zaproponowane właśnie tutaj. Są to specjalne środki do czyszczenia, renowacji, a także do pielęgnacji pojazdu. Mają one mocne działanie i dają świetne rezultaty, a jednocześnie są bardzo łatwe do zastosowania. Mogą na przykład zapewniać karoserii pojazdu wyjątkową ochronę oraz połysk. Są one szczególnie cenione przez entuzjastów auto detailingu.

Wysokiej jakości powłoki Zirconite

Jest to seria preparatów umożliwiających wykonanie powłoki ochronnej na pojeździe – zarówno polimerowej, kwarcowej jak i ceramicznej. Preparaty też można z powodzeniem nakładać samemu stosując się do instrukcji. Zapewniają doskonałą ochronę karoserii przed promieniowaniem UV, a także przed różnego rodzaju substancjami. Powłoki często można nanosić nie tylko na sam lakier samochodowy, ale też na elementy plastikowe, na szyby, elementy wykonane z chromu czy aluminium. Dzięki tak profesjonalnym preparatom można nie tylko zabezpieczyć pojazd, ale też sprawić, aby jego cykliczna pielęgnacja była łatwiejsza – dzięki nałożonej powłoce brud znacznie gorzej przylega do karoserii, gdyż ta skutecznie odpycha zabrudzenia.

Warto jeszcze raz wskazać markę, która ma zastosowanie także w przemyśle meblarskim i stoczniowym – jest to linia profesjonalnych past i mleczek polerskich Surf-ACE, której jesteśmy wyłącznym importerem w Polsce!