Co musisz wiedzieć o Cromax od Axalty?

Co musisz wiedzieć o Cromax od Axalty?

Każdego dnia zmagamy się z różnorodnymi problemami związanymi z lakiernictwem i poszukujemy najbardziej skutecznych produktów. W tym też celu powołana została firma Axalta Coating Systems – innowacyjne i globalne przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży lakierów ciekłych i proszkowych. Ukierunkowanie na jeden cel, jakim jest dostarczanie doskonałych lakierów, wyraźnie odróżnia firmę Axalta od konkurencji.

150 lat doświadczenia zaowocowało silną obecnością na rynku oraz bezkonkurencyjnością oferowanych rozwiązań technologicznych. Jako lider w swojej branży, Axalta Coating Systems posiada najwyższej jakości produkty lakiernicze. Przy ich pomocy możemy uzyskać niezrównane rezultaty, które gwarantują pełną satysfakcję. Innowacyjne rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością, pozwalając na skrócenie procesów technologicznych przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności. 

Specjalistyczny system lakierniczy

System Cromax Pro został stworzony i opatentowany przez koncern Axalta z myślą o najlepszych samochodowych warsztatach lakierniczych. Jeżeli zależy nam na maksymalizacji wydajności, to jest to rozwiązanie wybierane przez najbardziej wymagających klientów. Zastosowanie go pozwala nam zwiększyć zarówno zysk z wykonywanych zleceń, jak i produktywność zakładu. 

Liczy się idea

Pomysł stworzenia systemu Cromax Pro został podparty najnowszymi osiągnięciami techniki opracowanymi w celu uzyskania najbardziej wydajnych lakierów samochodowych. W ramach systemu możemy wyszczególnić produkty uzupełniające, mające zastosowanie przy każdym możliwym etapie naprawy. Zadowolenie klienta jest głównym celem firmy Axalta. Marka Cromax umożliwia uzyskanie fantastycznych efektów końcowych. Natomiast śmiałość i innowacyjność wprowadzanych rozwiązań jest godna podziwu.

Szeroki wachlarz możliwości

Jako pierwszorzędna firma, posiadamy w swojej ofercie różnorodność kolorystyczną, która umożliwia perfekcyjne dopasowanie lakieru. W przypadku wszelkich wątpliwości profesjonalny personel służy pomocą i swoją wciąż uzupełnianą wiedzą. Staramy się wyjść naprzeciw wszystkim możliwym oczekiwaniom. W bogatym asortymencie możemy zauważyć najwyższej jakości podkłady, lakiery bazowe czy też bezbarwne. Należy również w sposób szczególny podkreślić ich wysoką wydajność podczas użytkowania.

Kompleksowe rozwiązania

Cromax, jako globalna marka koncernu Axalta Coating Systems, od lat oferuje najlepszej jakości narzędzia wykorzystywane do profesjonalnego doboru kolorystycznego. Dzięki temu umożliwiamy jak najbardziej sprawną pracę lakierniczą, jednocześnie zachowując najwyższe standardy. Jakość nakładanych produktów ma priorytetowe znaczenie. Dlatego Cromax Pro jest doskonałym wyborem w warsztatach, które dążą do modernizacji. Ciągły rozwój potrafi szybko zaowocować i doprowadzi nas do wyznaczonych celów. Najwyższej jakości usługi wymagają niezawodnych rozwiązań. Aby owe założenia były realizowane w skuteczny sposób, musimy wybrać renomowaną markę od zaufanego dystrybutora.