Szpachle do drewna, parkietu, drewnianych schodów - Masy szpachlowe - Hurtownia

Wysokiej jakości szpachle cenione przez czołowych polskich producentów parkietów i schodów drewnianych.

Szpachle do parkietu, schodów - Masy szpachlowe do drewna - Oferta

Zadaniem tych produktów jest przede wszystkim uzupełnienie ubytków i pozbycie się nierówności na drewnie. Pełnią one jednak także ważną funkcję przy nakładaniu kolejnych warstw lakierniczych podczas przygotowywania powierzchni do użytku. O jakości szpachli świadczą przede wszystkim jej właściwości. Każdy tego rodzaju produkt, który oferuje nasza hurtownia, pozwala na precyzyjne wypełnienie wszelkich ubytków. Zachowują one trwałość przez długi czas, co pozwala w znacznym stopniu ograniczyć wydatki.

Szpachle do drewna - hurtownia mas szpachlowych

Produkty dostępne w naszej ofercie odznaczają się jakością na światowym poziomie. Wielu wiodących producentów parkietów i schodów drewnianych ceni te wyroby. Wieloletnie doświadczenie w branży i specjalistyczna wiedza pozwalają nam na dostarczenie najlepszych produktów, bazujących na nowoczesnej technologii i współczesnych potrzebach rynku.

Zastosowanie szpachli do drewna - gdzie są najczęściej używane?

Nasi stali Klienci mają pewność, że ofertą spełnimy ich oczekiwania. Bez względu na to, czy masa jest używana do wypełnienia schodów lub podłogi, czy do renowacji mebli - dajemy gwarancję na to, że wyrób spełni wszelkie standardy jakości w skali międzynarodowej. Wyróżniamy jego dwa rodzaje: 1-komponentową masę akrylową na bazie wodnej oraz 2-komponentową, w tym również bezzapachowe produkty UV bez dodatku styrenu.

Szpachla do drewnianych parkietów

Tam, gdzie panele stanowią przestrzeń do pracy, muszą być wykonane niezwykle precyzyjnie. Nierówności nie tylko psują estetykę podłogi, ale zaburzają również jej funkcjonalność. Dlatego masa do takiego drewna musi cechować się dobrą przyczepnością i trwałością. Dzięki temu warstwa lakiernicza utrzyma się i zapewni odpowiednią odporność na obciążenia i uszkodzenia.

Szpachla do drewnianych schodów

Stopnie muszą cechować się atrakcyjnymi walorami wizualnymi oraz wyjątkową wytrzymałością. Niezwykle ważna w tym przypadku jest precyzja wykonania. Krawędzie i powierzchnia drewna na schodach muszą być wręcz idealnie równe. Szpachle do tego rodzaju akcji specjalnych, dostarczane przez naszą hurtownię, zapewniają doskonałe uzupełnienie ubytków i nierówności, dając świetny podkład do nałożenia warstwy lakieru.

Masa szpachlowa do drewna

Schody i parkiety to nie jedyne produkty, przy których stosuje się szpachlę. Wszelkie powierzchnie drewniane, wymagające równej powierzchni, są pokrywane masą szpachlową. Mogą to być meble, które chcemy odrestaurować. We wszystkich przypadkach, produkty dostarczane przez naszą hurtownię spełnią wszelkie standardy jakości.

Szpachle do drewna w ilości hurtowej

Jeśli Twoja firma zajmuje się produkcją elementów drewnianych na masową skalę, a Twoim celem jest dostarczenie Klientom produktu najwyższej jakości - nasza hurtownia oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz. Wybierz jakość i trwałość, zapewniając sobie tym samym dobrą renomę wśród klientów.

Marka FlexiWood to specjalistyczne, 2-komponentowe, poliestrowe szpachle do drewna. Produkty cechują się szybkością utwardzania, łatwością obróbki, elastycznością oraz niezwykłą trwałością przy zachowaniu prawie zerowej kurczliwości. Oferowane szpachle dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Firma IMPA to wiodący włoski producent specjalistycznych, 2-komponentowych, poliestrowych szpachli do drewna Plastuk. W swojej ofercie posiada również szeroki asortyment produktów lakierniczych do renowacji samochodów, które dzięki swojej wysokiej jakości i przystępnej cenie na stałe zadomowiły się na polskim rynku.