Maszyny do polerowania samochodów i systemy polerskie

Profesjonalne pasty i mleczka polerskie używane zarówno przez warsztaty lakiernicze jak i przez studia auto detailingowe.

Concept Chemicals & Coatings to wiodący, brytyjski producent profesjonalnej chemii samochodowej i kosmetyków używanych w warsztatach blacharsko lakierniczych, myjniach oraz studiach auto detailingu. Oferowany pod marką Surf-ACE najnowszej generacji system polerski od Concept Chemicals & Coatings pozwala na skuteczne usuwanie defektów na lakierach samochodowych, przemysłowych i do frontów meblowych. System świetnie sprawdza się również przy polerowaniu żelkotów stosowanych do produkcji łodzi i jachtów.

Flexipads to wiodący na świecie, brytyjski producent materiałów eksploatacyjnych do elektronarzędzi. Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w procesach szlifowania i polerowania wielu rodzajów powierzchni. Różnego rodzaju podkładki, gąbki i futra polerskie oraz mikrofibry są wyjątkowo cenione przez specjalistów zajmujących się polerowaniem w warsztatach samochodowych i studiach auto detailingu.

MaxShine

MaxShine to profesjonalna firma z ponad 13-to letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji maszyn polerskich typu Dual Action oraz rotacyjnych. Firma zdobyła uznanie i popularność w ponad 40 krajach na świecie. Produkty MaxShine zawsze korzystają z najnowszych osiągnięć technologicznych w celu dostarczenia najlepszych doświadczeń użytkownikom.

Maxshine-logo

Maszyna do polerowania samochodu - systemy polerskie, akcesoria

Oczywistym jest fakt, że wraz z upływem czasu kolor karoserii blednie i matowieje. Dodatkowo pojawiają się zarysowania jako efekt kontaktu powłoki lakierniczej z różnymi przedmiotami w trakcie jazdy oraz codziennej eksploatacji pojazdu. Wtedy przychodzi moment na korektę lakieru, a niezbędna przy tym okazuje się maszyna do polerowania samochodu. Profesjonalne warsztaty posiadają na wyposażeniu odpowiednie elektronarzędzia, które ułatwiają pracę i pozwalają pojazdowi na odzyskanie utraconego blasku. Aby maszyna polerująca działała prawidłowo, należy dobrać do niej odpowiedni talerz oporowy, do którego za pomocą rzepów lub innego mocowania montowane są akcesoria polerskie. Wyróżnia się dwa główne rodzaje pośród tych narzędzi - polerki rotacyjne oraz polerki orbitalne typu Dual Action (DA). Obydwa typy maszyn są przystosowane do pracy ze specjalnie zaprojektowanymi futrami oraz gąbkami polerskimi.

Systemy polerskie - najnowsze osiągnięcia technologiczne

Ogólnie rzecz ujmując, mowa tu o zestawie środków polerskich oraz akcesoriów, które zagwarantują wysoką jakość prac prowadzonych na karoserii samochodowej lub innych powłokach lakierniczych. Nowoczesne systemy polerskie oferują proste rozwiązania, które można wykorzystać zarówno w warsztacie blacharsko-lakierniczym, jak i w auto detailingu. Opierają się w głównej mierze na pracy pasty polerskiej oraz na produktach i środkach uzupełniających, takich jak mleczka, woski, zmywacze, aplikatory i ścierki z mikrofibry, które są niezbędne do uzyskania pożądanego efektu. Niektóre systemy polerskie działają na zasadzie połączenia koloru opakowania pasty polerskiej z gąbką w adekwatnym kolorze, co przyspiesza i ułatwia prace polerskie. Umiejętność zestawienia funkcjonalności wszystkich produktów w warsztacie lakierniczym czy w salonie auto detailingu gwarantuje najwyższą jakość powierzchni karoserii.

Akcesoria i pasty polerskie - produkty najwyższej jakości

Są to podstawowe produkty polerskie o różnym poziomie agresywności ścierania. Ich zadaniem jest wygładzenie i korekta powierzchni obrabianej powłoki, aby lakier mógł zabłysnąć na nowo. Pasta polerska dobrej jakości powinna być odporna na działanie podwyższonej temperatury wynikającej z zastosowania procesu polerowania maszynowego. W parze z odpowiednim padem polerskim daje możliwość zniwelowania większości zarysowań i przygotowuje lakier do aplikacji wosku, powłoki ceramicznej czy też folii PPF na powierzchnię. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo środki do polerowania samochodu, takie jak pasty, woski i powłoki ochronne, podkładki, gąbki i futra polerskie oraz mikrofibry. Dzięki tym elementom praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

Hurtownia - systemy polerskie i maszyny do polerowania w najlepszych cenach

Służymy pomocą, jeśli Państwa marzeniem jest, aby lakier lśnił jak lustro. Nasze produkty zapewniają profesjonalną i wygodną pracę. Do rozpoczęcia polerowania karoserii niezbędne jest wyposażenie warsztatu w elektronarzędzia (maszyny do polerowania samochodu), różnego rodzaju gąbki, futra do polerowania, pasty oraz mleczka. Szeroka gama produktów oferowanych przez naszą hurtownię pozwoli szybko przystąpić do ulepszania wyglądu każdego pojazdu.