O firmie

Bogate doświadczenie na rynku i zamiłowanie do prowadzonej działalności sprawiają,
że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.

O NAS

Nasza firma

M&ST Sp. z o.o. to firma, która może pochwalić się długoletnią obecnością na rynku oraz imponującą liczbą zadowolonych Klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego i przemysłowego.
Nasze trzydziestopięcioletnie doświadczenie i dobra znajomość branży sprawiają, iż współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami branży lakierniczej w Polsce i na świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć pośredników, a tym samym oferować naszym Klientom niezbędne produkty w preferencyjnych cenach.

O firmie
clearcoat-Application

NASZE STANDARDY

Dlaczego my

Nasz sukces i wieloletnią obecność na rynku produktów lakierniczych zawdzięczamy niezachwianej wierności filozofii, która głosi, iż kluczem do Państwa satysfakcji jest nasze pełne zaangażowanie. W myśl tej zasady dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment zawierał tylko artykuły najlepszej jakości. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, pomagając w ścisłym i optymalnym dopasowaniu produktów do Państwa potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.