Maszyny do polerowania samochodów i systemy polerskie

Profesjonalne pasty i mleczka polerskie używane zarówno przez warsztaty lakiernicze jak i przez studia auto detailingowe.

Akcesoria, systemy, pasty polerskie - Hurtownia

Concept Chemicals & Coatings to wiodący, brytyjski producent profesjonalnej chemii samochodowej i kosmetyków używanych w warsztatach blacharsko lakierniczych, myjniach oraz studiach auto detailingu. Oferowany pod marką Surf-ACE najnowszej generacji system polerski od Concept Chemicals & Coatings pozwala na skuteczne usuwanie defektów na lakierach samochodowych, przemysłowych i do frontów meblowych. System świetnie sprawdza się również przy polerowaniu żelkotów stosowanych do produkcji łodzi i jachtów.

Flexipads to wiodący na świecie, brytyjski producent materiałów eksploatacyjnych do elektronarzędzi. Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w procesach szlifowania i polerowania wielu rodzajów powierzchni. Różnego rodzaju podkładki, gąbki i futra polerskie oraz mikrofibry są wyjątkowo cenione przez specjalistów zajmujących się polerowaniem w warsztatach samochodowych i studiach auto detailingu.

MaxShine

MaxShine to profesjonalna firma z ponad 13-to letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji maszyn polerskich typu Dual Action oraz rotacyjnych. Firma zdobyła uznanie i popularność w ponad 40 krajach na świecie. Produkty MaxShine zawsze korzystają z najnowszych osiągnięć technologicznych w celu dostarczenia najlepszych doświadczeń użytkownikom.

Maxshine-logo