___M&ST Sp. z o.o.__
M&ST Google

Profesjonalne systemy i narzędzia lakiernicze

image
image
image
image
image
image
MAKRA


Firma MAKRA Norbert Kraft GmbH powstała w 1988 roku w Eislingen w Niemczech. Ciągły wzrost sprzedaży pozwolił na stworzenie silnej sieci dystybucji działajacej na terenie wielu państw europejskich. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 pracowników codziennie dbających o profesjonalną obsługę Klientów z sektora samochodowego i przemysłowego. Filozofia firmy MAKRA jest skoncentrowana na dostarczaniu wysokiej jakości, specjalistycznych produktów z zachowaniem troski o środowisko naturalne. Ciągła dbałość o zadowolenie Klientów zaowocowała przyznaniem firmie MAKRA znaku jakości TÜV. Najwyższa jakość oferowanych produktów oraz nastawienie na tworzenie silnych, długotrwałych relacji z partnerami handlowymi spowodowało, że firma MAKRA jest zaliczana do grona liderów branży chemii samochodowej i przemysłowej.
Wybrane produkty z palety producenta: 

Klej do szyb samochodowych: MakraCOOL, Masy do zabezpieczenia antykorozyjnego: ALU-ZINK stosowany przed zgrzewaniem, UBS 2000 do ochrony podwozia przed uderzeniami kamieni, EVO-PLAST do ochrony podwozia przed solą, HK 400 do profili zamkniętych, UBS 3000 do podwozia na bazie wosku.Masy uszczelniające: EVO-SEAL do uszczelnienia połączeń blach w komorze silnika, bagażnika lub w kabinie pasażerskiej.Środki Myjące: ENTWACHSER MC2 do usuwania wosku transportowego, HEISSWACHS do konserwacji lakieru po myciu, MOTORCLEAN MC2 do mycia karoserii i silników samochodowych, WERKSTATT MC2 ekologiczny środek do mycia maszy, urządzeń, narzędzi i podług w warsztactach i halach produkcyjnych.


Kosmetyki Samochodowe: COCPITPFLEGE do konserwacji wewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych, MOTORGLANZLACK do konserwacji silnika i jego osprzętu, MAKRASTAR do mycia tapicerki i wnętrzna samochodu, SOFT-POLISH do koserwacji nowych powłok lakierniczych, INTENSIV-POLISH do odbudowy i konserwacji uszkodzonych i zmatowiałych lakierów.MAKRA AIRCON pianka do czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych i systemów wentylacyjno-ogrzewających w samochodach.


Środki smarujące:  Makra GLRIT 700 do smarowania, silikon sprey, KUPFER 1100 do ochrony hamulców na bazie miedzi, SILIKON do smarowania uszczelek, KLEB-DICHT-EX do usuwania starego kleju, ROSTLOSER ULTRA do rozluźniania zapieczonych śrub i połaczeń, ELEKTRONIKSPRAY do koserwacji styków, MAKRABRAKE do ochrony hamulców, na bazie wolframu, ROSTSCHUTZ podkład na zardzewiałe blachy,.

i wiele innych;


Szczegółowe opisy produktów, w tym karty charakterystyki chemicznej, dostępne są u dystrybutora w siedzibie firmy oraz na stronie producenta  Makra

..............................................................................................................................................................................................................................................................................
M&ST Sp. z o.o.  Import bezpośredni, Dystrybucja, Szkolenia, Serwis, Kompleksowa oferta, 

Wysoka jakość produktów, 100% Satysfakcji.

Producent

M&ST Sp. z o.o.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego
i przemysłowego. 

Dystrybutor

Nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiło, iż współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami branży lakierniczej w Polsce, co pozwala nam uniknąć pośredników, a tym samym oferować naszym Klientom jak najniższe ceny.

Lakiery Samochodowe

Oferujemy szeroki asortyment produktów do napraw blacharsko lakierniczych samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, autobusów, lotnictwa, oprzyrządowanie dla lakierni wraz z kabinami oraz specjalistyczne szpachle do drewnianych parkietów, schodów i okien.

Jako wiodący dostawca lakierów do wszystkich marek pojazdów zapewniamy pełny i profesjonalny dobór odcieni kolorystycznych.

Rekomendowany 

Warsztat - Serwis - Sklep
Nowości

Centrala i Sklep Firmowy

M&ST Sp. z o.o. 

NIP: 118-00-70-510

tel.  22 / 663 12 09

Pn. - Pt.  09.00 - 17.00


Kontakt

  • M&ST Sp. z o.o. 
  • Al. Władysława Reymonta 44 / 46
  • 01-842 Warszawa
  • tel. 22 / 663 12 09   fax. 22 / 864 54 89
  • info@m-st.com.pl

Nasze oddziały:

  • M&ST LUBLIN  tel. 81 / 533 26 05
  • M&ST GDYNIA  tel. 58 / 623 39 19
  • M&ST SIEMIATYCZE  tel. 606 474 835
  • M&ST BIAŁYSTOK 
  • M&ST GDAŃSK  tel.  530 077 817