Lakiery samochodowe

Bogaty asortyment bazowych lakierów wodnych i rozcieńczalnikowych oraz 2K solid do renowacji samochodów osobowych oraz użytkowych.

Koncern AkzoNobel oferuje systemy mieszalnicze lakierów bazowych oraz akrylowych pod markami Sikkens, Lesonal, Dynacoat i Wanda. W ofercie znajduje się również bogaty wybór dedykowanych produktów takich jak szpachle, podkłady, lakiery bezbarwne, rozcieńczalniki oraz utwardzacze.

W ofercie M&ST znajdują się systemy mieszalnicze lakierów bazowych oraz akrylowych firmy Axalta sprzedawane pod markami Cromax Pro, Centari oraz PercoTop. W ofercie znajduje się również bogaty wybór dedykowanych produktów takich jak szpachle, podkłady, lakiery bezbarwne, rozcieńczalniki oraz utwardzacze.

Evercoat to amerykański producent innowacyjnych szpachli, wypełniaczy i podkładów używanych do napraw renowacyjnych w przemyśle samochodowym i stoczniowym. Są to najpopularniejsze tego typu produkty w USA. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesów produkcyjnych i technologicznych produkty marki Evercoat zdobywają uznanie Klientów na całym świecie, również w Polsce.

Firma IMPA to wiodący włoski producent specjalistycznych, 2-komponentowych, poliestrowych szpachli do drewna Plastuk. W swojej ofercie posiada również szeroki asortyment produktów lakierniczych do renowacji samochodów, które dzięki swojej wysokiej jakości i przystępnej cenie na stałe zadomowiły się na polskim rynku.

Vernici Caldart to najwyższej jakości produkty do lakiernictwa przemysłowego. Oferta obejmuje wszechstronny, rozcieńczalnikowy system mieszalniczy Colortech, który wykorzystując wiele rodzajów żywic może być stosowany na różne podłoża. Będąc jednym z wiodących producentów lakierów przemysłowych we Włoszech firma specjalizuje się w systemach do lakierowania szkła i opakowań z tworzyw sztucznych do kosmetyków oraz w powłokach typu „Soft Touch”. Vernici Caldart oferuje również wysokiej jakości podkłady i lakiery bezbarwne do renowacji samochodów.