___M&ST Sp. z o.o.__
M&ST Google

Profesjonalne systemy i narzędzia lakiernicze

image
image
image
image
image
image
LUTRO Luft - und Trockentechnik GmbH

Od ponad 50 lat niemiecka firma LUTRO projektuje i wykonuje urządzenia do lakierowania i suszenia pojazdów, w tym zdecydowaną większość dla warsztatów lakiernictwa renowcyjnego samochodów osobowych i użytkowych. W okresie tym dostarczono ponad 15 tys. zestawów od najnowszych kabino-suszarek do kompletnych linii produkcyjnych lakierownia nadwozi pojazdów dla klientów w ponad 90 krajach świata, w tym dla wszystkich znaczących producentów w przemyśle motoryzacyjnym i ich sieci serwisowych.

Urządzenia LUTRO można często spotkać w ośrodkach szkoleniowych renomowanych producentów pojazdów i wytwórni lakierów. Niezawodność i trwałość tych urządzeń jest powszechnie znana. Wiele z nich, nadal pracujących, ma ponad 20 lat.


Wykorzystując tak duże doświadczenie wypracowano stale udoskonalany standard projektowania modułowego urządzeń dla samochodowych warsztatów lakierniczych. W grupie tej najmniejsza jednostka to kabino-suszarka do lakierowania pojazdów i suszenia powłok lakierniczych w tej samej komorze, z pełnym wyposażeniem zapewniającym odpowiednie warunki tym procesom oraz obsłudze, zarówno pod względem wymagań stosowanych technologii, jak i bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kabiny Lakiernicze  LUTRO

..............................................................................................................................................................................................................................................................................
M&ST Sp. z o.o.  Import bezpośredni, Dystrybucja, Szkolenia, Serwis, Kompleksowa oferta, 

Wysoka jakość produktów, 100% Satysfakcji.

Producent

M&ST Sp. z o.o.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego
i przemysłowego. 

Dystrybutor

Nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiło, iż współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami branży lakierniczej w Polsce, co pozwala nam uniknąć pośredników, a tym samym oferować naszym Klientom jak najniższe ceny.

Lakiery Samochodowe

Oferujemy szeroki asortyment produktów do napraw blacharsko lakierniczych samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, autobusów, lotnictwa, oprzyrządowanie dla lakierni wraz z kabinami oraz specjalistyczne szpachle do drewnianych parkietów, schodów i okien.

Jako wiodący dostawca lakierów do wszystkich marek pojazdów zapewniamy pełny i profesjonalny dobór odcieni kolorystycznych.

Nowości

Centrala i Sklep Firmowy

M&ST Sp. z o.o. 

NIP: 118-00-70-510

tel.  22 / 663 12 09

Pn. - Pt.  09.00 - 17.00


Kontakt

  • M&ST Sp. z o.o. 
  • Al. Władysława Reymonta 44 / 46
  • 01-842 Warszawa
  • tel. 22 / 663 12 09   fax. 22 / 864 54 89
  • info@m-st.com.pl

Nasze oddziały:

  • M&ST LUBLIN  tel. 81 / 533 26 05
  • M&ST GDYNIA  tel. 58 / 623 39 19
  • M&ST SIEMIATYCZE  tel. 606 474 835
  • M&ST BIAŁYSTOK 
  • M&ST GDAŃSK  tel.  530 077 817