___M&ST Sp. z o.o.__
M&ST Google

Profesjonalne systemy i narzędzia lakiernicze

image
image
image
image
image
image
AkzoNobel Car Refinishes

AkzoNobel ma długą i znamienną historię. Od powstania w 1646r roku, nieustannie skupia się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych. Na przykład, w XIX wieku koncern ten był pionierem w zakresie produkcji chemicznej na skalę przemysłową, a ostatnio jako pierwszy wprowadził powłoki o nowoczesnej technologii.

AkzoNobel jest największym światowym producentem farb i powłok oraz głównym producentem chemikaliów specjalistycznych.

Zaopatruje przemysł i konsumentów na całym świecie w inowacyjne produkty. Z pasją dostarcza naszym Klientom kompleksowych odpowiedzi. Portfolio AkzoNobel obejmuje znane marki, takie jak Dulux i Sikkens, Lesonal i Dynacoat.

Z siedzibą w Amsterdamie, w Holandii, AkzoNobel konsekwentnie plasowany jest jako jeden z liderów w obszarach zrównoważonego rozwoju. Działając w ponad 80 krajach, 57 000 pracowników na całym świecie zobowiązanych jest do doskonałości i dostarczania Odpowiedzi Jutra Dzisiaj.


Sikkens - Ciągła modernizacja naszych sytemów przeznaczonych do renowacyjnych napraw lakierniczych opiera się na najnowszej technologii. Asortyment lakierów bazowych zapewnia łatwość  stosowania, krótkie czasy aplikacji, doskonały wygląd oraz idealne dopasowanie kolorów już za pierwszym razem.Lesonal - to marka z tradycjami. Już od ponad 150 lat zapewnia swoim użytkownikom doskonałą jakość i  niezawodność produktów. A przy tym jest znana z wyjątkowej dokładności kolorów.Dynacoat -  to kompletny system do napraw renowacyjnych zapewniający bardzo dobre dopasowanie kolorystyczne. W skład asortymentu Dynacoat, oprócz tonerów mieszalnikowych (baza, lakier nawierzchniowy) wchodzą także lakiery bezbarwne, podkłady, szpachlówki 
oraz dodatki - utwardzacze, rozcieńczalniki, zmywacze, itp. Produkty spełniają wymagania 
Dyrektywy dot. emisji LZO. Korzystając z technologii AkzoNobel, która została sprawdzona na całym świecie, ze wszystkimy produktami Dynacoat możesz liczyć na bardzo dobre wyniki.


Szczegółowe opisy produktów, w tym karty charakterystyki chemicznej, dostępne są u dystrybutora w siedzibie firmy oraz na stronie producenta  Sikkens   Lesonal   Dynacoat. 

..............................................................................................................................................................................................................................................................................
M&ST Sp. z o.o.  Import bezpośredni, Dystrybucja, Szkolenia, Serwis, Kompleksowa oferta, 

Wysoka jakość produktów, 100% Satysfakcji.

Producent

 

M&ST Sp. z o.o.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego
i przemysłowego. 

Dystrybutor

Nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiło, iż współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami branży lakierniczej w Polsce, co pozwala nam uniknąć pośredników, a tym samym oferować naszym Klientom jak najniższe ceny.

Lakiery Samochodowe

Oferujemy szeroki asortyment produktów do napraw blacharsko lakierniczych samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, autobusów, lotnictwa, oprzyrządowanie dla lakierni wraz z kabinami oraz specjalistyczne szpachle do drewnianych parkietów, schodów i okien.

Jako wiodący dostawca lakierów do wszystkich marek pojazdów zapewniamy pełny i profesjonalny dobór odcieni kolorystycznych.

NEW !!! BASECOAT PRONowości

Centrala i Sklep Firmowy

M&ST Sp. z o.o. 

NIP: 118-00-70-510

tel.  22 / 663 12 09

Pn. - Pt.  09.00 - 17.00


Kontakt

  • M&ST Sp. z o.o. 
  • Al. Władysława Reymonta 44 / 46
  • 01-842 Warszawa
  • tel. 22 / 663 12 09   fax. 22 / 864 54 89
  • info@m-st.com.pl

Nasze oddziały:

  • M&ST BIAŁYSTOK  tel. 603 412 418
  • M&ST LUBLIN  tel. 81 / 533 26 05
  • M&ST SIEMIATYCZE  tel. 606 474 835
  • M&ST TOMASZÓW LUB.  tel. 506 253 203
  • M&ST WARSZAWA  tel. 667 116 119