___M&ST Sp. z o.o.__
M&ST Google

Profesjonalne systemy i narzędzia lakiernicze

image
image
image
image
image
image
Axalta Coating Systems / Cromax

Axalta Coating Systems to ogólnoświatowa, dynamiczna marka w branży lakierniczej. Dzięki oferowaniu inowacyjnych i unikalnych systemów lakierniczych oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań biznesowych zapewniamy warsztatom zwiększenie wydajności od momentu przyjęcia pojazdu do jego oddania właścicielowi.Inowacja i silny nacisk na rozwój technologiczny uczyniły z firmy Axalta Coating Systems wiodącego dostwacę w przemyśle lakiernictwa pojazdowego.
Axalta Coating Systems, dysponując odpowiednimi zasobami o ogólnoświatowym zasięgu, dostarcza je do punktu naprawy samochodu, wspomagając w ten sposób klientów warsztatu właściwym rozwiązaniem, szybką reakcją i tworzeniem silnych relacji opartych na wzajemnym szacunku.
Połączenie troski o środowisko i siły innowacji firmy Axalta Coating Systems spowodowało technologiczny i ekologiczny przełom: wdrożenie programów: ValueShade®, LE - Lekka Emisja i System Lakierów Wodnych - Cromax® i Cromax Pro®.
Poprzez silną sieć dystrybucji Axalta Coating Systems sprawia, iż warsztaty samochodowe wychodzą naprzeciw zmieniającym się przepisom dotyczącym VOC w każdym rejonie.

Centra Szkoleniowe Axalta Coating Systems pomagają właścicielom warsztatów oraz lakiernikom w uzyskaniu większej wydajności, lepszej jakości oraz doskonale dobranego koloru w ramach systemu lakierniczego zgodnego z wszelkimi obowiązującymi przepisami.
Szczegółowe opisy produktów, w tym karty charakterystyki chemicznej, dostępne są u dystrybutora w siedzibie firmy oraz na stronie producenta  Axalta Coating Systems

..............................................................................................................................................................................................................................................................................
M&ST Sp. z o.o.  Import bezpośredni, Dystrybucja, Szkolenia, Serwis, Kompleksowa oferta, 

Wysoka jakość produktów, 100% Satysfakcji.

Producent


Firma Axalta Coating Systems ogłosiła, 
że od tej pory wszystkie produkty marki
DuPont Refinish funkcjonować będą pod nazwą Cromax®.

Zmianie tej towarzyszy też nowe logo.Jak zauważył prezes firmy, Charles Shaver, Cromax® to znana i ceniona od lat marka lakierów samochodowych. Dlatego też zdecydowano właśnie tą nazwą objąć cały szereg produktów Axalta Coating Systems, stosowanych przy procesie naprawy karoserii pojazdu. Należą do nich między innymi linie Cromax® Pro, Cromax® Basecoat, Chroma Premier®, ChromaBase® i Centari®.
Technologia i skład poszczególnych lakierów nie zmieni się - dla firmy priorytetem jest wciąż najwyższa jakość i wydajność, toteż stali klienci nie mają powodów do obaw.

Proces zmiany nazwy i wprowadzenia nowego logo zajmie na pewno kilka miesięcy, toteż firma będzie na bieżąco przekazywać informacje na temat odświeżonej marki Cromax®. Nowe oznakowanie ma się pojawić na produktach w roku 2014.

M&ST Sp. z o.o.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego
i przemysłowego. 

Dystrybutor

Nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiło, iż współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami branży lakierniczej w Polsce, co pozwala nam uniknąć pośredników, a tym samym oferować naszym Klientom jak najniższe ceny.

Lakiery Samochodowe

Oferujemy szeroki asortyment produktów do napraw blacharsko lakierniczych samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, autobusów, lotnictwa, oprzyrządowanie dla lakierni wraz z kabinami oraz specjalistyczne szpachle do drewnianych parkietów, schodów i okien.

Jako wiodący dostawca lakierów do wszystkich marek pojazdów zapewniamy pełny i profesjonalny dobór odcieni kolorystycznych.

Cromax Pro

 

Nowości

Centrala i Sklep Firmowy

M&ST Sp. z o.o. 

NIP: 118-00-70-510

tel.  22 / 663 12 09

Pn. - Pt.  09.00 - 17.00


Kontakt

  • M&ST Sp. z o.o. 
  • Al. Władysława Reymonta 44 / 46
  • 01-842 Warszawa
  • tel. 22 / 663 12 09   fax. 22 / 864 54 89
  • info@m-st.com.pl

Nasze oddziały:

  • M&ST LUBLIN  tel. 81 / 533 26 05
  • M&ST GDYNIA  tel. 58 / 623 39 19
  • M&ST SIEMIATYCZE  tel. 606 474 835
  • M&ST BIAŁYSTOK 
  • M&ST GDAŃSK  tel.  530 077 817