___M&ST Sp. z o.o.__
M&ST Google

Profesjonalne systemy i narzędzia lakiernicze

image
image
image
image
image
image
IMPA Contemporary ideas


Włoska firma IMPA rozpoczeła produkcję w 1962 roku w S. Pietro di Feletto, w małym miasteczku w pobliżu Conegliano, dzięki twórczej intuicji i przedsiębiorczości jej założyciela Annuto Zanardo.
IMPA dzisiaj jest nowoczesną firmą zaliczaną do grona wiodących włoskich producentów w branży farb i lakierów.
Nacisk  na jakość oferowanych produktów odzwierciedla filozofię firmy IMPA, która przekłada się na każdy aspekt budowania relacji biznesowych z Klientami.

IMPA ciągle inwestuje w rozwój nowych technologii, materiałów i usprawnianie procesów produkcujnych dzięki czemu oferowane produkty chrakteryzują się najwyższą jakością oraz dbałością o ochronę środowiska naturalnego. 


IMPA jest uczestnikiem programu "Odpowiedzialność i Troska" od czasu jego wprowadzenia we Włoszech w 1992 roku. Firmy biorące udział w programie są zobowiązane do ciągłego doskonalenia swoich produktów, procesów i zachowań w zakresie bezbieczeństwa zdrowia i środowiska, aby w znacznym stopniu przyczynić się do zrównoważonego rozwoju przemysłu, społeczności lokalnej oraz społeczeństwa. Dzięki nabytemy w ciągu lat doświadczeniu IMPA podzieliła swoją strukturę na dwa działy: Budownictwo i przemysł oraz Produkty do napraw lakierniczych.

Taki funkcjonalny podział jest wyrażnym odbiciem misji spółki skupionej na dostarczaniu wyspecjalizowanych produktów i usług przy zachowaniu globalnego podejścia do rynku. 


Firma kładzie nacisk na szczególne potrzeby każdego odbiorcy. Połączenie wysokiego poziomu profesjonalizmu i innowacyjności gwarantuje spełnienie wymagań Klientów pod względem jakości produktu i aplikacji.

IMPA jest jednym z wiodących w Europie producentów specjalistycznych szpachli, w tym na przykład szpachli odpornych na wysokie temperatury, do powierzchni stalowych, galwanizowanych, aluminiowych, do napraw tworzyw sztucznych oraz do drewna. 

Jednym z najbardziej znanych produtów IMPA jest, uznawany za nr 1 w Europie, lakier strukturalny na zderzaki Bumper Paint.  Wybrane produkty producenta: lakier bezbarwny Energy, Magic HS, podkład akrylowy Equalix HS, Star Prime HT, lakier strukturalny do zderzaków Bumber Paint, szpachlówka na tworzywa sztuczne Fibrato, zmywacz na bazie wody i anty silikonu Quick Off ,  Szpachla do Drewna Plastuk Legno.Szczegółowe opisy produktów, w tym karty charakterystyki chemicznej, dostępne są u dystrybutora w siedzibie firmy oraz na stronie producenta  IMPA

..............................................................................................................................................................................................................................................................................
M&ST Sp. z o.o.  Import bezpośredni, Dystrybucja, Szkolenia, Serwis, Kompleksowa oferta, 

Wysoka jakość produktów, 100% Satysfakcji.

Producent

M&ST Sp. z o.o.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego
i przemysłowego. 

Dystrybutor

Nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiło, iż współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami branży lakierniczej w Polsce, co pozwala nam uniknąć pośredników, a tym samym oferować naszym Klientom jak najniższe ceny.

Lakiery Samochodowe

Oferujemy szeroki asortyment produktów do napraw blacharsko lakierniczych samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, autobusów, lotnictwa, oprzyrządowanie dla lakierni wraz z kabinami oraz specjalistyczne szpachle do drewnianych parkietów, schodów i okien.

Jako wiodący dostawca lakierów do wszystkich marek pojazdów zapewniamy pełny i profesjonalny dobór odcieni kolorystycznych.

Karty Techniczne

Lakier bezbarwny  ENERGY MS
Lakier bezbarwny  MAGIC HS
Podkład  EQUALIX HS
Podkład  STAR PRIME HT
Lakier strukturalny  BUMPER PAINT
Szpachlówka na tworzywa  FIBRATO
Szpachlówka zaprawkowa  FINISSAGE
Szpachla do drewna  PLASTUK LEGNO
 

Rekomendowany 

Warsztat - Serwis - Sklep
Nowości

Centrala i Sklep Firmowy

M&ST Sp. z o.o. 

NIP: 118-00-70-510

tel.  22 / 663 12 09

Pn. - Pt.  09.00 - 17.00


Kontakt

  • M&ST Sp. z o.o. 
  • Al. Władysława Reymonta 44 / 46
  • 01-842 Warszawa
  • tel. 22 / 663 12 09   fax. 22 / 864 54 89
  • info@m-st.com.pl

Nasze oddziały:

  • M&ST LUBLIN  tel. 81 / 533 26 05
  • M&ST GDYNIA  tel. 58 / 623 39 19
  • M&ST SIEMIATYCZE  tel. 606 474 835
  • M&ST BIAŁYSTOK 
  • M&ST GDAŃSK  tel.  530 077 817