___M&ST Sp. z o.o.__
M&ST Google

Profesjonalne systemy i narzędzia lakiernicze

image
image
image
image
image
image
3M Solutions


3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadządzą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w sześciu sektorach produktowych: Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenie, Reklama wizualne i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energrtyka i telekumunikacja. 3M jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.Krązki i papiery ścierne, maski i filtry lakiernicze, mleczka polerskie, taśmy maskujące, podkladki, kubki rps, kleje, gąbki polerskie, maszynki polerskie, włóknina, ściereczki antystatyczne, itp.
System Polerski 3M Perfect-it III

Jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań z dziedziny polerowania powstałych na użytek warsztatów blacharsko lakierniczych.

Polerowanie za pomocą mleczek 3M odbywa się bez dodawania wody jak to często ma miejsce przy użyciu innych produktów. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych zaowocowało pozbyciem się rozbryzgów oraz przyśpieszeniem pracy.
Łatwość zastosowania oraz system kodowania kolorami produktów sprawia, że uszkodzenia i wady są usuwane szybko, bez potrzeby wykonywania poprawek lub dodatkowego lakierowania.

System 3M Perfect-it III doskonale sprawdza się we wszystkich możliwych sytuacjach idealnie usuwając wady wierzchniej warstwy lakieru samochodowego pozostawiając bardzo wysoki połysk.
Firma 3M posiada w swojej ofercie szeroką gamę materiałów ściernych które poprawiają wydajność, zapewniają doskonałe wykończenie i tym samym zwiększają zyskowność całkowitej naprawy.

Wysokiej jakości materiały ścierne to ważne elementy w procesie naprawy blacharsko-lakierniczej. Firma 3M oferuje materiały ścierne wykorzystywane w różnego rodzaju aplikacjach. Zastosowanie najnowszych technologii zwiększa wydajność, redukuje zapychanie oraz pozwala osiągnąć doskonałe wykończenie.

Ochrona przed potencjalnie niebezpiecznymi oparami lakieru, zanieczyszczeniami i hasłem jest priorytetowa. Posiadamy odpowiednie środki ochrony indywidualnej dostosowane do każdego etapu procesu naprawy w warsztacie blacharsko-lakierniczym.

Nasza oferta półmasek wielokrotnego użytku firmy 3M zapewnia wyjątkową jakość oraz stanowi źródło ekonomicznych rozwiązań zapewniających ochronę Państwa pracowników przed gazami i parami przemysłowymi oraz zagrożeniami stwarzanymi przez cząstki stałe. Półmaski te nie tylko zapewniają odpowiednią ochronę, ale są również komfortowe i łatwe w użyciu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
Szczegółowe opisy produktów, w tym karty charakterystyki chemicznej, dostępne są u dystrybutora w siedzibie firmy oraz na stronie producenta  3M

..............................................................................................................................................................................................................................................................................
M&ST Sp. z o.o.  Import bezpośredni, Dystrybucja, Szkolenia, Serwis, Kompleksowa oferta, 

Wysoka jakość produktów, 100% Satysfakcji.

Producent

M&ST Sp. z o.o.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego
i przemysłowego. 

Dystrybutor

Nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiło, iż współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami branży lakierniczej w Polsce, co pozwala nam uniknąć pośredników, a tym samym oferować naszym Klientom jak najniższe ceny.

Lakiery Samochodowe

Oferujemy szeroki asortyment produktów do napraw blacharsko lakierniczych samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, autobusów, lotnictwa, oprzyrządowanie dla lakierni wraz z kabinami oraz specjalistyczne szpachle do drewnianych parkietów, schodów i okien.

Jako wiodący dostawca lakierów do wszystkich marek pojazdów zapewniamy pełny i profesjonalny dobór odcieni kolorystycznych.

Rekomendowany 

Warsztat - Serwis - Sklep
Nowości

Centrala i Sklep Firmowy

M&ST Sp. z o.o. 

NIP: 118-00-70-510

tel.  22 / 663 12 09

Pn. - Pt.  09.00 - 17.00


Kontakt

  • M&ST Sp. z o.o. 
  • Al. Władysława Reymonta 44 / 46
  • 01-842 Warszawa
  • tel. 22 / 663 12 09   fax. 22 / 864 54 89
  • info@m-st.com.pl

Nasze oddziały:

  • M&ST LUBLIN  tel. 81 / 533 26 05
  • M&ST GDYNIA  tel. 58 / 623 39 19
  • M&ST SIEMIATYCZE  tel. 606 474 835
  • M&ST BIAŁYSTOK 
  • M&ST GDAŃSK  tel.  530 077 817